merhaba, onay eposta adresini değiştirmek ?

merhaba elgg de yeniyim çok memnunum fakat ufak bir sorunum kaldı yardımcı olursanız çok memnun olurum.

siteye yeni üye olanlara giden onay epostasının adresini değiştirmek istiyorum

siteyi ilk kurarken kendi adım ve soyadımla var olan eposta adresimi kullanmıştım fakat sonra onu değiştirmek istedim admin profilinden değiştirdim fakat hala yeni bir kullanıcı kayıt olduğunda benim ismim ve soyismimle var olan eposta adresinden onay epostası gidiyor bunu nasıl çözerim lütfen yardımcı olurmusunuz ?

• Merhabalar, Büyük olasılıkla şimdiye dek bulmuşsunuzdur ancak yine de (Elgg 1.8.6 için):

"Admin profili" derken admin kullanıcısının profilinden sözettiğinizi varsayarak: Oradan yalnızca kullanıcının e-posta adresini değiştirirsiniz. Sitenin giden e-posta adresini değiştirmek için: Yönetim/Yapılandır/Seçiler/Temel Seçiler'de (ingilizcesi Administration/Configure/Settings/Basic Settings)' en alttaki alana e-posta adresinizi gireceksiniz.

Unutmamanız gereken: Buraya girdiğiniz e-posta adresinin varolması. Bu e-posta adresini sitenizi barındıran kuruluşun (hosting company) denetim masası'nda yaratmış olmalısınız. Eğer yaratmadıysanız, o zaman daha önce yaratılmış e-posta adreslerinden hangisi "varsayılan" olarak belirtilmişse, e-posta oradan gönderilir.

Selamlar.